Jsme i na Facebooku

Galerie

foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_94 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_919 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_744 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_742

Video

No matching videos

MoToman team jsem založil v roce 1991.

Do roku 1981 jsem reprezentoval ČR v motocrossu a enduru po ukončení závodní činnosti jsem se věnoval juniorské reprezentace v enduru a a organizoval jsem tréninkové tábory pro finskou motocyklovou federaci. V roce 1989 jsem začal podnikat otevřel jsem jeden z prvních offroad motoshopů v ČR a založil jsem team MoToman. Do podvědomí motoristické veřejnosti, ale nejen jí, se s velkým úspěchem začal zapisovat v roce 1993. Získal jsem silného sponzora a pod hlavičkou West Team Motoman jsem sbíral vavříny. Stali jsme se promotérem mezinárodního mistrovství České republiky v motocrossu a hlavním sponzorem mistrovství světa v Lokti, mistrovství světa v Holicích, mistrovství světa družstev ve Sverepci a halového motocrossu v Brně. Po té jsem vedl naší enduro reprezentaci jako manažer T.T. na 6 D a dělal jsem manažéra na motocrossu národů. Krátkou dobu jsem pracoval jako předseda motocrossové komise, a na sportmarketingu na UAMK. Poslední roky jsem pomáhal teamu Delta na závodech mistrovství světa MX1 a MX2.

MoToman Team zatím získal 15 titulů mistra republiky a titul vícemistra světa v enduru. Za team startovali jezdci i z jiných motoristický disciplín. V automobilových závodech Kopecký, na ploché dráze Klatovský, v sajdkárkrosu Peták, v enduru Zloch, Michalík, Katrinák, Klečka. a v motocrossů Jihoafričan Dugmor, Fin Rissanen, Holanďan Verstegen Slováci Duchoň, Predanoci,Katrinák, Novocký. Madaři Deczi, Pál, Hugyecz. Američan Green. Češi Čepelák, Dobeš, Kadleček, Kuchař, Kovář, Bartoš, Krajčovič, Toman, Froněk, Zelenka, Pajer, Hrabica, Zelenda,.Kvasnička, Svatoš, Brumla, Svoboda, Kunc, Klouda, Odehnal, Smola, Komprda, Žerava, Votroubek, Jiránek a další.

Motocross poskytuje divákům neopakovatelné sportovní zážitky v atraktivním prostředí, sponzorům nebývalé možnosti představovat své firmy a výrobky. Diváci se odměňují velmi slušnými návštěvami. Vítězí atraktivní svět s vůní benzinu, řevem motorů, supervýbavou jezdců, úsměvy krásných hostesek, s rojením kameramanů, fotografů a novinářů, doplněno velkolepými doprovodnými programy dle přání sponzorů, diskotékami autogramiádami, soutěžemi, koncerty, účastí slavných osobností a dalšími atrakcemi.

Motocross je krásný sport.

Josef Toman

Partneři

Inter Cars
Shell
Denso
TRW
Karaone
BECK
Acerbis
Athena
BS
DID
Goldfren
Grosskopf
Hiflo
JT
Lucas
Mitas
Pirelli
Prox
RNV
Shoei
Vicma
Wiseco
Wossner
ZAP