Jsme i na Facebooku

Galerie

foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_94 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_919 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_744 foto_radeklavicka_mmcr_mx_loket_2017_742

Video

No matching videos

MoToman Team vstupuje do letošní sezony s novým generálním partnerem,  společností  Inter Cars.

Inter Cars s.r.o. je dodavatelem dílů pro motocykly, automobily osobní i nákladní a dílenské vybavení.

Název týmu pro letošní sezonu je  INTER CARS  MOTOMAN TEAM

Po předvánočním představení první jezdkyně týmu pro rok 2017 – Lucie Simonové, se v průběhu ledna dokončila jednání s jezdci pro závody MMČR a nyní je již čtyřčlenná sestava týmu kompletní.

Seriál mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu bude letos velmi náročným šampionátem. Po pěti letech se opět pojede osm podniků v téměř všech regionech České republiky. Tento dlouhý šampionát prověří jak logistiku týmů, tak především jezdeckou vytrvalost. Mezi pořadatele MMČR se vrací renomované tratě Stříbro a Dalečín.

Tým MoToman bude mít v sezóně 2017 zastoupení v každé z tříd MMČR. V královské třídě MX1 bude reprezentovat dobře známý maďarský závodník MárkSzöke(22 let) na KTM 450 SX-F.Márk se již v dresu MoToman objevil v sezóně 2015 a 2016. Jeho nejlepším výsledkem na MMČR je 7.místo.Márk je dvojnásobným mistrem Maďarska a několikanásobným vice-mistrem. Má mnoho mezinárodních startů a pro nadcházející sezónu si klade vysoké cíle: „Chtěl bych se pohybovat mezi předními jezdci. Byl bych rád, kdybych se dokázal držet mezi prvními 5 jezdci v MX1,“ prozrazuje své cíle MárkSzöke.

Ve třídě MX2bude týmové barvy hájit mladičký Slovák Denis Poláš(19let) na KTM 250 SX-F. Denis je čtyř násobným mistrem Slovenska v juniorských kategoriích a v našem mistrovství již dokázal dojet na celkovém 12. místě. V dresu MoToman již absolvoval závody družstev v roce 2015. „Mým cílem je pravidelně závodit v TOP5 s jezdci MMČR MX2,“ říká Denis Poláš.

Třída Veteránbude zastoupena loňským debutantem Michalem Buchtou (41 let) na novém motocyklu Honda CRF450. Michal loňskou sezónu rozčísnul Veteránské vody, když dokázal být dvakrát druhý a jednou třetí. Celkově byl ve své první sezóně MMČR na 5. místě. Jezdit za tým MoToman pro mě bude něco nového a považuji to za další výzvu ke zlepšení. Věřím, že v týmu bude pohodaana konci sezony budeme všichni spokojení a zdraví,“ říká Michal Buchta.

Jak již bylo předesláno, ve třídě Žen bude reprezentovat Lucie Simonová – čtyřnásobná mistryně ČR na motocyklu Yamaha YZ250F. Jejím cílem je dostat se zpět do závodění a patřičně si závody užít. Pokud bude na konci hezký výsledek, bude to jen třešničkou na dortu.

Jezdci nyní podstupují zimní přípravu. Úvodní podnik sezóny je již 2.4. na trati MS v Lokti.

www.motomanteam.cz

Partneři

Inter Cars
Shell
Denso
TRW
Karaone
BECK
Acerbis
Athena
BS
DID
Goldfren
Grosskopf
Hiflo
JT
Lucas
Mitas
Pirelli
Prox
RNV
Shoei
Vicma
Wiseco
Wossner
ZAP